Yeni Üyelik  Üye Girişi:     

4. Ürojinekolojide Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu

 

Değerli Meslektaşlarımız,


Sizleri 22-24 Haziran 2018 tarihleri arasında Swissotel Ankara'da düzenlenecek olan IV. Ürojinekolojide Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.


Daha önce 2010, 2013 ve 2016 yıllarında üç defa düzenlemiş olduğumuz sempozyumumuzda 2018 yılında da ürojinekoloji alanında yetkin uzmanların katkılarıyla birlikte katılımcılar açısından son derece verimli olacağına inandığımız bir program hazırlamak amacı ile yoğun bir mesai harcıyoruz. Önceki yıllarda yapmış olduğumuz sempozyumlardakine benzer şekilde 2018 yılında da bilimsel programımızı ürojinekoloji alanında uluslararası saygınlığa sahip yabancı konuşmacılar ile zenginleştirmeyi hedefliyoruz. 


Sempozyumun son gününde canlı cerrahi oturumunda ürojinekoloji ile ilgili güncel cerrahi operasyonları gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Böylece alanında uzmanlaşmış yerli ve yabancı konuklarımızın canlı operasyonlara interaktif katılımı sağlanacaktır.Bu sempozyumda özellikle sözel bildirilere ağırlık vererek, katılımcıların daha fazla oranda deneyimlerini paylaşabilecekleri bilimsel bir program oluşturmaya özen göstermekteyiz. Daha önce de yaptığımız gibi sunulan sözel ve poster bildirilerin bir kitapta derlenmesi de sağlanacak ve sempozyum sonunda hakem heyetimiz tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecek olan en iyi üç bildiri sahibine ödül verilecektir. Ayrıca tüm katılımcıların klinik pratiklerinde karşılaşmış oldukları, olgu yönetimlerine katkı sağlayacağını düşündükleri ilginç video sunumlarını da bilimsel program dahilinde daha fazla değerlendirmeyi planlamaktayız.


2018 yılında dördüncüsünü düzenleyeceğimiz Ürojinekolojide Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu’nun tüm katılımcılar açısından verimli ve faydalı geçeceği inancımızı vurgulayarak sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtir, saygılarımızı sunarız.

 

2018 Haziran’da Ankara’da bir araya gelmek ümidiyle, sevgiyle ve sağlıkla kalın.


Prof. Dr. Fulya DÖKMECİ

Sempozyum Başkanı

 

http://haziran.urojinankara.org/http://haziran.urojinankara.org/

EMAİL ÜYELİĞİ
Üye Olmak İçin...
Üye olmak için online formumuzu doldurarak gerekli adımları tamamlayınız lütfen.... Devamı için tıklayınız
ÜRİNER İNKONTİNANSLI HASTANIN
ÜRİNER İNKONTİNANSLI HASTANIN YÖNETİMİ: ULUSLARARASI KILAVUZLAR NE DİYOR ? Üriner inkon... Devamı için tıklayınız
Sık Sorulan Sorular
Ürojinekolog kimdir? Ürojinekolog, kadınlarda pelvik taban disfonksiyonu konusunda uzmanla... Devamı için tıklayınız
Kimler Üye Olabilir ?
1) Tüzel kişilerin derneğe üyelik başvurusunda, ünvanı, yerleşim yeri ve kuruluş belgesi i... Devamı için tıklayınız
8. ULUSAL ÜROJİNEKOLOJİ KONGRE
... Devamı için tıklayınız
İLETİŞİM
TÜRK ÜROJİNEKOLOJİ VE PELVİK REKONSTRÜKTİF CERRAHİ DERNEĞİ Murat Reis Mah. Allame Cad, Ye... Devamı için tıklayınız
Dört Dörtlük Pelvik Taban Eğit
... Devamı için tıklayınız