Yeni Üyelik  Üye Girişi:     
III. Ürojinekoloji’de Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu

Değerli Meslektaşlarımız,


Sizleri 03 – 05 Haziran 2016 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda düzenlenecek olan III. Ürojinekoloji’de Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.


Daha önce 2011 ve 2013 yıllarında iki defa düzenlemiş olduğumuz sempozyumumuzda bu yıl ürojinekoloji alanında yetkin uzmanların katkılarıyla birlikte katılımcılar açısından son derece verimli olacağına inandığımız bir program hazırlamak amacı ile yoğun bir mesai harcadık. Önceki yıllarda yapmış olduğumuz sempozyumlardakine benzer şekilde bu yıl da bilimsel programımızı ürojinekoloji alanında uluslararası saygınlığa sahip yabancı konuşmacılar ile zenginleştirmeyi hedefledik. Bu bağlamda uluslararası alanda önemli bir isim olan ICS yönetim kurulu üyesi ve seçilmiş genel sekreter görevini yürüten Prof. Dr. Sherif Mourad’ı sempozyumumuza davet ettik.


Sempozyumun son gününde canlı cerrahi oturumunda ürojinekoloji ile ilgili güncel cerrahi operasyonları gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Böylece alanında uzmanlaşmış yerli ve yabancı konuklarımızın canlı operasyonlara interaktif katılımı sağlanacaktır. Ayrıca önceki yıllardan farklı olarak ilk defa poster ve oral bildiri sunumu gerçekleştireceğiz. Hakem heyetimiz tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecek olan en iyi üç bildiri sahibine ödül verilecektir.


Bu sene üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Ürojinekoloji’de Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu’nun tüm katılımcılar açısından verimli ve faydalı geçeceği inancımızı vurgulayarak sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtir, saygılarımızı sunarız.


Haziran’da Ankara’da bir araya gelmek ümidiyle, sevgiyle ve sağlıkla kalın.

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Fulya DÖKMECİ

DETAYLAR İÇİN WEB SİTESİ: http://haziran.urojinankara.org/Giris/AnaSayfa

EMAİL ÜYELİĞİ
Üye Olmak İçin...
Üye olmak için online formumuzu doldurarak gerekli adımları tamamlayınız lütfen.... Devamı için tıklayınız
ÜRİNER İNKONTİNANSLI HASTANIN
ÜRİNER İNKONTİNANSLI HASTANIN YÖNETİMİ: ULUSLARARASI KILAVUZLAR NE DİYOR ? Üriner inkon... Devamı için tıklayınız
Sık Sorulan Sorular
Ürojinekolog kimdir? Ürojinekolog, kadınlarda pelvik taban disfonksiyonu konusunda uzmanla... Devamı için tıklayınız
Kimler Üye Olabilir ?
1) Tüzel kişilerin derneğe üyelik başvurusunda, ünvanı, yerleşim yeri ve kuruluş belgesi i... Devamı için tıklayınız
8. ULUSAL ÜROJİNEKOLOJİ KONGRE
... Devamı için tıklayınız
İLETİŞİM
TÜRK ÜROJİNEKOLOJİ VE PELVİK REKONSTRÜKTİF CERRAHİ DERNEĞİ Murat Reis Mah. Allame Cad, Ye... Devamı için tıklayınız